Share
| Weight | 1300 g |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 220 × 96 mm |
| Model | MV-PS550DC |
| Potência | 550W |
| Modularidade | Non-modular |
| Connectors | CPU 4 + 4 Pins, MB 24 Pins, Molex, PCIe 6 + 2 Pins, SATA |
| I/O Specifications |
MB 24 Pins x 1, CPU 4 + 4 Pins x 1, PCIe 6 + 2 Pins x 2, SATA x 4, Molex x 2 |
| Cabo | 1.2m Cable Type N (BR) |
| Includes | Power cord, Screws, Seals |
| Power Specifications | Input voltage: 110–220 V, Frequency: 50–60 Hz |