Share
| Weight | 675 g |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 140 × 85 mm |
| Model | MV-PS200 |
| Potência | 200W |
| Modularidade | Non-modular |
| Connectors | 4-pin ATX, 4-pin JST connector, MB 24 Pins, Molex, SATA |
| I/O Specifications |
MB 24 Pins x 1, ATX 4 Pinos x 1, SATA x 2, Molex x 2, 4-pin JST-type x 1<br/> |
| Cabo | 1.2m Cable Type N (BR) |
| Includes | Power cord |
| Power Specifications | Input voltage: 110–220 V, Frequency: 50–60 Hz |