Share
| Weight | 1100 g |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 220 × 96 mm |
| Model | MV-PS400DC |
| Potência | 400W |
| Modularidade | Non-modular |
| Connectors | 4-pin ATX, 4-pin JST connector, CPU 4 + 4 Pins, MB 24 Pins, Molex, SATA |
| I/O Specifications |
24-pin x 1, CPU 4 + 4 Pins x 1, 4-pin ATX, SATA x 2, Molex x 2, 4-pin JST-type x 1<br/> |
| Cabo | 1.2m Cable Type N (BR) |
| Includes | Power cord, Screws, Seals |
| Power Specifications | Input voltage: 110–220 V, Frequency: 50–60 Hz |