Share
| Weight | 610 g |
|---|---|
| Dimensions | 198 × 255 × 52 mm |
| Model | MV-H610 |
| Storage slots | 3 SATA 3.0 connectors – 1 M.2 NVMe – 1 M.2 SATA – 1 M.2 Wi-Fi |
| Suporte de Memória | 2 Slots Dual Channel DDR4 2400 / 2666 / 3200 MHz – Maximum capacity 64 GB |
| Memory Type | DDR5 |
| Memory Frequency | 4800MHz |
| Capacidade máx. de RAM | |
| Gráficos | Only if the CPU has integrated graphics. |
| Processor | Intel Core 12 Gen, Intel Core 13 Gen, Intel Core 14 Gen |
| Audio | Realtek ALC 6-channel HD – Audio Codec |
| Socket | LGA 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| LAN | Realtek 100 / 1000 Mbps |
| Internet Connection | 1 x M.2 slot for Wi-Fi module (not included), 1000M Gigabit Ethernet, 100M Ethernet |
| Fator de forma | Micro ATX |
| Expansion slots | 1 Slot PCIe x16 – 1 Slot PCIe x1 |
| Connectors | 1 PS / 2 Keyboard / Mouse – 2 USB 3.0 – 4 USB 2.0 – 2 HDMI – 1 DisplayPort – 1 RJ-45- 1 RJ-45 – 3 Audio connectors |
| Includes | SATA cables, User Guide |